Rýchly kontakt

BUILDERS CORPORATION je stavebná spoločnosť pôsobiaca v rámci celého Slovenska. Všetky realizované zákazky vedieme do úspešného konca k spokojnosti oboch účastníkov realizácie diel.

icon_widget_image Po-Pi: 7:00 16.30 icon_widget_image Andreja Sládkoviča 4/4 Prievidza 971 01 icon_widget_image + 421 917 653 448 icon_widget_image info@builderscorporation.sk

Príspevok na zateplenie rodinného domu


Zatepľujte s nami

a získajte dotáciu na zateplenie domu, strechy, výmenu okien, jednotky kúrenia a iného, potrebného na zníženie energetickej závislosti! Dnešným rokom, a to konkrétne 17.10.2022, spúšťa Slovenská agentúra životného prostredia v zastúpení štátu dotácie.

Komplexné stavebné riešenie

Preto sme tu my, firma, ktorá sa na trhu už roky venuje komplexnému riešeniu domov, bytov a ďalších budov.

Sme registrovaní v systéme partnerov pre uskutočňovanie projektov pre plán obnovy domov a radi Vám pomôžeme túto dotáciu získať. Príspevok sa vzťahuje na široké spektrum realizácii, ktoré spadajú pod iniciatívu Obnov Dom (www.obnovdom.sk), od zateplenia obvodového plášťa, strechy, povaly, pivníc, konštrukcií, výmeny výplní otvorov, zdroja tepla, inštalácie fotovoltaiky, solárnych panelov, tepelných čerpadiel a ďalších úprav týkajúcich sa obnovy domu a následného zníženia energetickej náročnosti a závislosti.

Program OBNOV DOM

Obnov svoj dom s nami! Obnova rodinných domov je v pláne obnovy určená pre boj s klimatickou a energetickou krízou. Domy postavené pred rokom 2013 poväčšine nespĺňajú súčasné štandardy energetickej náročnosti a sú záťažou pre životné prostredie.

Ako na to? JEDNODUCHO!

Stačí, aby žiadateľ spĺňať kritériá uvedené vo výzve:

 1. Je vlastníkom, alebo spoluvlastníkom rodinného domu
 2. Je fyzickou osobou, a zároveň občanom Slovenskej republiky, resp. iného členského štátu EÚ
 3. Má v rodinnom dome trvalý pobyt
 4. Nemá daňové nedoplatky, ani nedoplatky na sociálnom a zdravotnom poistení
 5. Je vlastníkom bankového účtu uvedeného na žiadosti.

Máte záujem o prenájom?

Napíšte nám, budeme vás kontaktovať!

  Meno a priezvisko / Názov firmy *
  E-mail *
  Správa