Rýchly kontakt

BUILDERS CORPORATION je stavebná spoločnosť pôsobiaca v rámci celého Slovenska. Všetky realizované zákazky vedieme do úspešného konca k spokojnosti oboch účastníkov realizácie diel.

icon_widget_image Po-Pi: 7:00 16.30 icon_widget_image Andreja Sládkoviča 4/4 Prievidza 971 01 icon_widget_image + 421 917 653 448 icon_widget_image info@builderscorporation.sk
Spoľahlivý partner

Ostatné stavebné služby

Čistenie fasád

Čistíme fasády očistíme aj Vašu fasádu fungicídnymi prípravkami s plošiny alebo lávok. Výsledný efekt sa podobá pôvodnej farbe a odtienu v čase realizácie fasády.

Klampiarske práce

Priamo spojené s rekonštrukciami akéhokoľvek typu sú Klampiarske prvky. Vyhotovujeme rôzne oplechovania atýk, ríms, parapetov, atypov prestrešení a iné druhy klampiarčiny spojené s fasádami, strechami.

Elektroinštalačné práce

Zabezpečujeme všetky druhy elektroinštalácii po stavbách. Elektroinštalácie interiérov, exteriérov v rámci projektov v súčinnosti revíznych technikov vrátane revíznych správ. 

Zdravotechnika

Zabezpečujeme dodávku výmeny ZDR podľa projektov vrátane technických správ a vyjadrení potrebných na skolaudovanie dodávok.

Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám, radi vám poradíme!

    Meno a priezvisko / Názov firmy *
    E-mail *
    Správa